Requires low profile gas block, Two mil-spec 1913 picatinny rail sections
Timber Creek Outdoors ULE15HGOD Ultralight Enforcer 15″ Aluminum for AR-15
$207.99
Out of stock
| Weight | 0.6650 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.90 × 2.90 × 1.70 in |
| FireArm | No |
| Barrel Length | 15" |
| Barrel Length Range | 15" to 15.99" |
| UPC | 816397024532 |
| MPN | ULE15HGOD |
| Brand | TIMBER CREEK OUTDOOR INC |






Reviews
There are no reviews yet.