Tisas PX-9 Carry, 9mm Luger with optic ready (RMR) serrated slide and thumb safety.
SDS 15000300 PX-9 CARRY TS 9MM OR RMR 15/15
$375.99
59 in stock
| Weight | 3.5750 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.40 × 8.40 × 2.50 in |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| Caliber | 9mm Luger |
| Safety | Manual Thumb |
| Barrel Length | 3.50" |
| Frame Finish | Black Tennifer |
| FireArm | yes |
| Grips | Black w/Interchangeable Backstrap |
| Capacity | 15+1 |
| UPC | 723551443682 |
| MPN | 15000300 |






Reviews
There are no reviews yet.