Kimber Eclipse pistols have a striking brush-polished finish and special Custom Shop features, including 30 lines-per-inch front strap checkering and a Premium Aluminum Trigger.
Kimber Mfg.,inc 3200018CA Custom CDP II (CA) 45 ACP 8+1 5″ Front Serrations Stainless Steel Slide Brush Polished Front Strap Checkering Laminated Gray/Black Double Diamond Grip
$1,585.99
Out of stock
| Weight | 3.7150 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.60 × 10.20 × 3.50 in |
| Frame Finish | Brush Polished |
| Grips | Gray/Black Double Diamond Laminate |
| Capacity | 8+1 |
| Barrel Length | 5" |
| FireArm | yes |
| Slide Description | Serrated |
| Caliber | 45 ACP |
| UPC | 669278320182 |
| MPN | 3200018CA |
| Brand | KIMBER MFG.,INC |






Reviews
There are no reviews yet.