| Weight | 4.2000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32.90 × 6.30 × 2.00 in |
| Barrel Length Range | 18" to 18.99" |
| Barrel Length | 18.50" |
| Safety | Transfer Bar |
| OAL | 31" |
| FireArm | yes |
| Stock Finish Group | Black |
| Gauge | 410 Gauge |
| Sights | Bead Front |
| Action | Break Open |
| Capacity | 1rd |
| UPC | 754908299300 |
| MPN | SSP1-BKAK |
| Brand | Rossi |
Rossi SSP1BKAK Tuffy 410 Gauge 1rd Synthetic Stock
$198.99
Out of stock






Reviews
There are no reviews yet.