| Weight | 16.3000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35.00 × 11.50 × 3.50 in |
| Gauge | 12 Gauge |
| FireArm | yes |
| Barrel Length | 30" |
| Barrel Length Range | 30" to 30.99" |
| UPC | 853418911099 |
| MPN | 3602-1230AC |
| Brand | RIZZINI USA |
Rizzini USA 3602-1230AC BR240 Sporting 12 Gauge 30″
$5,795.99
1 in stock






Reviews
There are no reviews yet.