| Weight | 6.4200 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35.00 × 6.50 × 4.00 in |
| FireArm | yes |
| Action | Bolt |
| Weight | 4.85 lbs |
| Caliber | 8.6 Blackout |
| UPC | 816341027732 |
| MPN | FX700SA308017F1B863N16 |
| Brand | FAXON FIREARMS |
Faxon Firearms FX700SA308017F1B863N16 FX7 Receiver 8.6 Blackout Bolt Action
$1,025.99
1 in stock






Reviews
There are no reviews yet.