| Weight | 1.8600 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.40 × 3.30 × 2.50 in |
| Bullet Type | Full Metal Jacket |
| HazAir | Yes |
| FireArm | No |
| Bullet Weight | 115 gr |
| Boxes Per Case | 10 |
| Caliber | 6.8mm Rem SPC |
| Rounds Per Box | 100 |
| UPC | 020892643116 |
| MPN | WBR68115 |
| Brand | Winchester Ammo |
Winchester Ammo WBR68115 6.8mmRemSPC 115gr Full Metal Jacket 100 Per Box/10 Case
$32.99
Out of stock






Reviews
There are no reviews yet.