| Weight | 7.0050 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31.60 × 13.60 × 7.80 in |
| FireArm | No |
| Barrel Length | 13.70" |
| Handguards | Low Profile M-LOK |
| UPC | 810155160234 |
| MPN | V40273410004RP |
| Brand | VKTR INDUSTRIES |
Vktr Industries V40273410004RP VK-1 Complete Upper 13.70″ Low Profile M-LOK Handguard
$1,899.99
Out of stock






Reviews
There are no reviews yet.