| Weight | 0.6450 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.80 × 2.90 × 1.80 in |
| Barrel Length | 13" |
| FireArm | No |
| Barrel Length Range | 13" to 13.99" |
| UPC | 816397021555 |
| MPN | ME13HGOD |
| Brand | TIMBER CREEK OUTDOOR INC |
Timber Creek Outdoors ME13HGOD Enforcer 13″ Aluminum for AR-15
$175.99
3 in stock






Reviews
There are no reviews yet.