| Weight | 2.6300 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.90 × 7.90 × 2.10 in |
| Caliber | 32-20 Win |
| FireArm | yes |
| Capacity | 6 |
| Action | SAO |
| Barrel Length Range | 4" to 4.99" |
| Barrel Length | 4.75" |
| UPC | 810012512275 |
| MPN | 550756 |
| Brand | Taylors and Company |
TAY 550756 STALLION 32/20 4.75
$666.99
Out of stock






Reviews
There are no reviews yet.