| Weight | 3.2000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.20 × 3.20 × 3.10 in |
| Barrel Length | 4" |
| FireArm | No |
| Caliber | 45 ACP |
| Barrel Length Range | 4" to 4.99" |
| Twist | 1:16" |
| UPC | 729205554735 |
| MPN | BU45ACP4 |
| Brand | TacFire |
TacFire BU45ACP4 45 ACP 4″
$326.99
8 in stock






Reviews
There are no reviews yet.