| Weight | 0.7150 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.80 × 3.90 × 3.40 in |
| Receiver Finish | Anodized |
| FireArm | No |
| Barrel Length | 8" |
| UPC | 850001176194 |
| MPN | 002SDHG8 |
| Brand | STERN DEFENSE |
Stern Defense 002SDHG8 MOD4 8″ Aircraft Grade Aluminum Anodized Receiver
$95.99
7 in stock






Reviews
There are no reviews yet.