| Weight | 1.9650 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.20 × 4.20 × 2.40 in |
| Gauge | 12 Gauge |
| Shot Size | 1 Buck |
| Length | 2.75" |
| HazAir | Yes |
| FireArm | No |
| Ounces | 9 Pellets |
| Rounds Per Box | 25 |
| Boxes Per Case | 10 |
| Muzzle Velocity | 1345 fps |
| UPC | 8435101646444 |
| MPN | RHD9PB |
| Brand | RIO AMMUNITION |
Rio Ammunition RHD9PB Royal Buck 12Gauge 2.75″ 9Pellets 1Buck Shot 25 Per Box/10 Case
$12.99
2000 in stock






Reviews
There are no reviews yet.