| Weight | 4.5250 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24.80 × 4.40 × 4.30 in |
| Caliber | 5.56 |
| Barrel Length | 13" |
| FireArm | No |
| Twist | 1:7" |
| UPC | 850035705087 |
| MPN | ACCSW55613INUPPER |
| Brand | Q LLC |
Q LLC ACCSW55613INUPPER Sugar Weasel 5.56 13″
$1,450.99
Out of stock






Reviews
There are no reviews yet.