| Weight | 0.0000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.00 × 0.00 × 0.00 in |
| Bullet Type | Full Metal Jacket |
| HazAir | Yes |
| FireArm | No |
| Bullet Weight | 124 gr |
| Boxes Per Case | 10 |
| Rounds Per Box | 20 |
| Caliber | 7.62mm |
| UPC | 860010179727 |
| MPN | PMSN762G |
| Brand | PINEY MOUNTAIN AMMUNITION |
Piney Mountain Ammunition PMSN762G Green Tracer 7.62mm 124gr Full Metal Jacket 20 Per Box/10 Case
$44.99
Out of stock






Reviews
There are no reviews yet.