| Weight | 3.0400 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14.60 × 6.60 × 2.90 in |
| FireArm | yes |
| Caliber | 45 Colt (Long Colt) |
| Barrel Length Range | 4" to 4.99" |
| Barrel Length | 4.75" |
| UPC | 641996201097 |
| MPN | SA73122DT47CYF |
| Brand | PIETTA (EMF COMPANY INC) |
Pietta SA73122DT47CYF 1873 Trump
$763.99
Out of stock






Reviews
There are no reviews yet.