| Weight | 1.5650 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.90 × 4.80 × 2.30 in |
| FireArm | yes |
| Weight | 21 oz |
| Action | Bolt Short Action |
| UPC | 810137340258 |
| MPN | IN00280 |
| Brand | PURE PRECISION PRODUCTS |
P2 IN-00280 SKLTN SA LH MAGNUM SS
$1,343.99
2 in stock
$1,343.99
2 in stock
| Weight | 1.5650 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.90 × 4.80 × 2.30 in |
| FireArm | yes |
| Weight | 21 oz |
| Action | Bolt Short Action |
| UPC | 810137340258 |
| MPN | IN00280 |
| Brand | PURE PRECISION PRODUCTS |
Reviews
There are no reviews yet.