| Weight | 11.0000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 46.50 × 9.30 × 3.80 in |
| Gauge | 12 Gauge |
| Barrel Length | 28" |
| Barrel Length Range | 28" to 28.99" |
| FireArm | yes |
| Capacity | 4+1 |
| Chamber | 3" |
| UPC | 015813851749 |
| MPN | 85174 |
| Brand | Mossberg |
Mossberg 85174 940 Pro Waterfowl 12 Gauge 3″ 4+1 28″
$1,157.99
Out of stock






Reviews
There are no reviews yet.