| Weight | 10.4000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43.20 × 10.70 × 4.00 in |
| Barrel Length | 16.50" |
| FireArm | yes |
| Barrel Length Range | 16" to 16.99" |
| Caliber | 22 LR |
| UPC | 761226090816 |
| MPN | SSAA22G |
| Brand | Magnum Research |
Magnum Research SSAA22G Magnum Lite SwitchBolt 22 LR 16.50″
$759.99
2 in stock






Reviews
There are no reviews yet.