| Weight | 8.0000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 45.20 × 7.50 × 2.20 in |
| Barrel Length | 28" |
| FireArm | yes |
| Chamber | 3" |
| Gauge | 410 Gauge |
| Sights | Bead Front |
| Action | Break Open |
| UPC | 810058881786 |
| MPN | J410SSAW028 |
| Brand | JTS SHOTGUN (XISICO USA) |
JTS J410SSAW028 410GA 28 WD
$194.99
Out of stock






Reviews
There are no reviews yet.