The Jacob Grey TWC features an optic ready steel slide; cnc machined grip; ambidextrous safety; XS sights w/orange tritium front sight; RMSc pattern optic cut for sleek integration; fully supported bull plug and picatinny accessory rail. Includes two 17rd magazines.
JACOB GREY FIREARMS TWC9EDG TWC9 9mm Luger 17+1 4.25″ Black Bull Barrel, Black Optic Ready/Serrated Steel Slide, Duty Green Aluminum Frame w/Beavertail & Picatinny Rail
$2,699.99
Out of stock
| Weight | 4.8050 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.30 × 10.70 × 3.50 in |
| Caliber | 9mm Luger |
| Frame Finish | Duty Green |
| Barrel Length | 4.25" |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| FireArm | yes |
| Safety | Ambidextrous |
| Capacity | 17+1 |
| UPC | 850030294784 |
| MPN | TWC9EDG |
| Brand | JACOB GREY FIREARMS |






Reviews
There are no reviews yet.