| Weight | 0.0000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.00 × 0.00 × 0.00 in |
| Grips | G-10 |
| FireArm | yes |
| Barrel Length | 6" |
| Caliber | 10mm Auto |
| Capacity | 15+1 |
| UPC | 796167793199 |
| MPN | EAGLEXL10DS |
| Brand | OAKS WHOLESALE DIST/IVER |
Iver Johnson Arms EAGLEXL10DS 10mm 15+1 6″
$1,010.99
2 in stock






Reviews
There are no reviews yet.