The Grand Power SP9A3 9mm Luger pistol features a 16″ barrel; M-LOK handguard; ambidextrous bolt lock/release, thumb safety; thread Protector; integrated Iron sights; 1913 Picatinny rail on receiver and side folding brace. Includes three 30rd magazines.
Grand Power 810091157992 SP9A3 Stribog 9mm Luger 30+1 16″ Black Threaded Barrel, M-LOK Handguard, Flat Dark Earth Aluminum Picatinny Rail Receiver, Polymer Side Folding Stock, FDE Polymer Grip
$1,509.99
3 in stock
| Weight | 0.0000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.00 × 0.00 × 0.00 in |
| Caliber | 9mm Luger |
| Capacity | 30+1 |
| Sights | Iron Sights |
| Stock Material | Polymer |
| FireArm | yes |
| Grips | FDE Polymer |
| Stock Finish | Black |
| Safety | Ambidextrous Safety Lever |
| Barrel Length Range | 16" to 16.99" |
| Barrel Length | 16" |
| Action | Semi-Auto |
| UPC | 810091157992 |
| MPN | 810091157992 |
| Brand | Grand Power |






Reviews
There are no reviews yet.