Grand Power Stribog 10mm Auto, roller delayed blowback; MIL-Spec trigger; Glock magazine compatible; thread protector; iron sights; ambidextrous safety lever and PDW Tailhook brace. Includes three magazines.
Grand Power 197892004794 SP10A3 Stribog 45 ACP 20+1 8″ Black Threaded Barrel, Flat Dark Earth Aluminum Picatinny Rail Receiver, FDE Polymer Grip, Thread Protector
$1,459.99
31 in stock
| Weight | 0.0000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.00 × 0.00 × 0.00 in |
| Sights | Iron Sights |
| Capacity | 20+1 |
| FireArm | yes |
| Barrel Length | 8" |
| Caliber | 45 ACP |
| Barrel Length Range | 8" to 8.99" |
| Grips | FDE Polymer |
| Safety | Ambidextrous Safety Lever |
| Action | Semi-Auto |
| UPC | 197892004794 |
| MPN | 197892004794 |
| Brand | Grand Power |






Reviews
There are no reviews yet.