| Weight | 0.0000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.00 × 0.00 × 0.00 in |
| Caliber | 9mm Luger |
| Barrel Length | 4" |
| FireArm | yes |
| Stock Finish | Flat Dark Earth |
| Barrel Length Range | 4" to 4.99" |
| UPC | 856169007929 |
| MPN | FX9P4SBM-FDE |
| Brand | FREEDOM ORDNANCE |
FREEDOM ORDNANCE FX9P4SBM-FDE FX9P 9mm Luger 4″ Flat Dark Earth
$702.99
4 in stock






Reviews
There are no reviews yet.