| Weight | 7.4450 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35.10 × 8.40 × 4.00 in |
| Receiver Finish | Black Anodized |
| FireArm | No |
| Caliber | 7.62x39mm |
| Barrel Length | 16" |
| Barrel Finish | Black |
| UPC | 816341021969 |
| MPN | URSSB762 |
| Brand | FAXON FIREARMS |
Faxon Firearms URSSB762 ARAK-21 Complete Upper 7.62x39mm Black
$920.99
Out of stock






Reviews
There are no reviews yet.