| Weight | 1.3800 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.30 × 2.10 × 1.20 in |
| Bullet Type | Full Metal Jacket |
| Caliber | 9mm |
| Casing Material | Brass |
| Boxes Per Case | 20 |
| Rounds Per Box | 50 |
| HazAir | Yes |
| FireArm | No |
| Bullet Weight | 115 gr |
| UPC | 8683598002018 |
| MPN | BRASS |
| Brand | Breda/Dickinson |
Dickinson LLC BRASS 9mm 115gr Full Metal Jacket 50 Per Box/20 Case
$15.99
2000 in stock






Reviews
There are no reviews yet.