| Weight | 6.3000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.90 × 18.90 × 4.40 in |
| Caliber | 22 ARC |
| FireArm | No |
| Barrel Length | 16.10" |
| UPC | 810148627539 |
| MPN | 28B940CHCA |
| Brand | CMMG |
CMMG 28B940CHCA Dissent 22 ARC 16.10″
$1,242.99
Out of stock
$1,242.99
Out of stock
| Weight | 6.3000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.90 × 18.90 × 4.40 in |
| Caliber | 22 ARC |
| FireArm | No |
| Barrel Length | 16.10" |
| UPC | 810148627539 |
| MPN | 28B940CHCA |
| Brand | CMMG |
Reviews
There are no reviews yet.