| Weight | 5.5000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.90 × 6.40 × 3.40 in |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber | 22 ARC |
| FireArm | No |
| UPC | 810148627454 |
| MPN | 28B3D0CTNG |
| Brand | CMMG |
CMMG 28B3D0CTNG Endeavor 22 ARC 20″
$908.99
Out of stock
$908.99
Out of stock
| Weight | 5.5000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.90 × 6.40 × 3.40 in |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber | 22 ARC |
| FireArm | No |
| UPC | 810148627454 |
| MPN | 28B3D0CTNG |
| Brand | CMMG |
Reviews
There are no reviews yet.