Dont build a .22 LR that looks like an AR, build an AR that happens to be chambered in .22 LR. This BANSHEE upper group is built on the Mk4 platform, and is designed to work with any standard AR15 lower group and use .22 AR Conversion Mags.
CMMG 22B83CCAB Resolute MK4 22 LR 17″, Armor Black, M-LOK Free-Float Handguard for AR-Platform
$709.99
Out of stock
| Weight | 4.7250 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31.40 × 4.80 × 3.30 in |
| Barrel Length Range | 17" to 17.99" |
| Receiver Finish | Black Armor Cerakote |
| Handguards | M-LOK Free-Float |
| Handguard Finish | Armor Black |
| FireArm | No |
| Barrel Length | 17" |
| Caliber | 22 LR |
| UPC | 810097502024 |
| MPN | 22B83CCAB |
| Brand | CMMG |






Reviews
There are no reviews yet.