Two are better than one!
Charter Arms 13920 Mag Pug & Pitbull 38 Special 357 Mag 9mm 5 Shot 2.2″ Black Passivate Classic Walnut Wood Grip
$644.99
8 in stock
| Weight | 2.9100 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.40 × 8.00 × 3.20 in |
| Capacity | 5 |
| Hammer Style | Standard |
| Barrel Length | 2.2" |
| Grips | Classic Walnut Wood |
| Weight | 17 oz |
| Caliber | 9mm |
| FireArm | yes |
| UPC | 678958139204 |
| MPN | 13920 |
| Brand | Charter Arms |






Reviews
There are no reviews yet.