| Weight | 12.7000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32.50 × 11.20 × 3.50 in |
| Capacity | 30+1 |
| Caliber | 9mm |
| FireArm | yes |
| Barrel Length | 5.75" |
| Barrel Length Range | 5" to 5.99" |
| OAL | 24.75" |
| Action | Semi-Auto |
| UPC | 787450933613 |
| MPN | HG7886MBN |
| Brand | Century |
Century Arms HG7886MBN AP5 9mm 30+1 5.75″
$1,699.99
66 in stock






Reviews
There are no reviews yet.