| Weight | 37.3000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.90 × 8.10 × 7.20 in |
| Bullet Type | Full Metal Jacket |
| Rounds Per Box | 1000 |
| Boxes Per Case | 1 |
| Casing Material | Steel |
| HazAir | Yes |
| FireArm | No |
| Caliber | 7.62x39mm |
| Bullet Weight | 123 gr |
| UPC | 787450867444 |
| MPN | AM3387 |
| Brand | Century |
Century Arms AM3387 7.62x39mm 123 gr Full Metal Jacket 1000rd Case Only
$582.99
Out of stock






Reviews
There are no reviews yet.