| Weight | 12.8000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33.00 × 9.00 × 4.00 in |
| Chokes Included | 5 |
| FireArm | yes |
| Receiver Description | Engraved |
| Gauge | 410 Gauge |
| Weight | 5.90 lbs |
| Barrel Length | 29" |
| Trigger | Single Selective |
| UPC | 853418910436 |
| MPN | 2201-41029 |
| Brand | RIZZINI USA |
RIZ 2201-41029 BR220 410 29
$5,150.99
Out of stock






Reviews
There are no reviews yet.