| Weight | 5.6000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44.70 × 6.30 × 2.80 in |
| Barrel Length Range | 18" to 18.99" |
| Safety | Manual |
| Capacity | 10+1 |
| FireArm | yes |
| Sights | Ramp Post Front/Adj Ghost Ring Rear |
| OAL | 36.25" |
| Barrel Length | 18" |
| Twist | 1:16" |
| Caliber | 22 LR |
| UPC | 048702027390 |
| MPN | 521158102 |
| Brand | Winchester Guns |
Winchester Repeating Arms 521158102 Wildcat 22 LR 10+1 18″ Flat Dark Earth/OD Green
$308.99
42 in stock






Reviews
There are no reviews yet.