Requires low profile gas block
Timber Creek Outdoors ME15HGOD Enforcer Hand Guard M-Lok Aluminum 15″ M-LOK Handguard for AR-15
$207.99
Out of stock
| Weight | 0.7300 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.10 × 6.60 × 1.70 in |
| Handguards | 15" M-LOK |
| FireArm | No |
| Barrel Length | 15" |
| Barrel Length Range | 15" to 15.99" |
| UPC | 816397021616 |
| MPN | ME15HGOD |
| Brand | TIMBER CREEK OUTDOOR INC |






Reviews
There are no reviews yet.