| Weight | 0.0000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.00 × 0.00 × 0.00 in |
| Gauge | 12 Gauge |
| Barrel Length | 24" |
| FireArm | yes |
| Barrel Length Range | 24" to 24.99" |
| Chamber | 3" |
| UPC | 810180301138 |
| MPN | 6020R |
| Brand | THOMPSON CENTER ARMS LLC |
Thompson Center Arms Llc 6020R Encore Turkey 12 Gauge 3″ 24″
$923.99
Out of stock






Reviews
There are no reviews yet.