| Weight | 1.2000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.70 × 4.40 × 4.40 in |
| Receiver Finish | Anodized |
| FireArm | No |
| Barrel Length | 15" |
| UPC | 850001176149 |
| MPN | 002SDHG15 |
| Brand | STERN DEFENSE |
Stern Defense 002SDHG15 15″ Aircraft Grade Aluminum Anodized Receiver for AR15
$119.99
1 in stock






Reviews
There are no reviews yet.