Tisas PX-5.7, 5.7x28mm with serrated slide and fiber optic front and drift adjustable rear sights.
SDS 15200002 PX-5.7 FO 5.7X28 4.8 20/20
$399.99
Out of stock
| Weight | 3.3400 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.40 × 8.50 × 3.00 in |
| Grips | Black Interchangeable Backstrap |
| Frame Finish | Black Tennifer |
| Capacity | 20+1 |
| FireArm | yes |
| Slide Description | Serrated |
| Sight Configuration | Fiber Optic Front/Drift Adj Rear |
| Caliber | 5.7x28mm |
| Barrel Length | 4.80" |
| UPC | 723551446119 |
| MPN | 15200002 |






Reviews
There are no reviews yet.