| Weight | 2.8300 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.30 × 4.20 × 2.60 in |
| Gauge | 12 Gauge |
| Length | 2.75" |
| Shot Size | 4 Buck |
| HazAir | Yes |
| FireArm | No |
| Rounds Per Box | 25 |
| Boxes Per Case | 10 |
| Muzzle Velocity | 1345 fps |
| UPC | 8435101637251 |
| MPN | RB122725 |
| Brand | RIO AMMUNITION |
Rio Ammunition RB122725 Royal Buck 12Gauge 2.75″ 4Buck Shot 25 Per Box/10 Case
$18.99
334 in stock






Reviews
There are no reviews yet.