| Weight | 1.6500 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.10 × 4.60 × 2.20 in |
| FireArm | yes |
| Weight | 23 oz |
| Action | Long Action |
| UPC | 810137340241 |
| MPN | IN00277 |
| Brand | PURE PRECISION PRODUCTS |
P2 IN-00277 SKLTN LA LH STANDARD SS
$1,343.99
2 in stock
$1,343.99
2 in stock
| Weight | 1.6500 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.10 × 4.60 × 2.20 in |
| FireArm | yes |
| Weight | 23 oz |
| Action | Long Action |
| UPC | 810137340241 |
| MPN | IN00277 |
| Brand | PURE PRECISION PRODUCTS |
Reviews
There are no reviews yet.