| Weight | 3.9600 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.80 × 4.50 × 4.40 in |
| Caliber | 5.56mm |
| FireArm | No |
| Twist | 1:7" |
| Barrel Length | 16" |
| UPC | 7427053012157 |
| MPN | JAG-16-URG-GRY |
| Brand | LEAD & STEEL LLC |
Lead & Steel Llc JAG-16-URG-GRY Just As Good Upper Receiver 5.56mm 16″
$399.99
Out of stock






Reviews
There are no reviews yet.