| Weight | 9.7000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42.60 × 10.00 × 3.50 in |
| Caliber | 9mm Luger |
| FireArm | yes |
| Grips | Black Polymer |
| Stock Material | Synthetic |
| Stock Finish | Black |
| Capacity | 15+1 |
| UPC | 703669118443 |
| MPN | JRC9PSTSR-TD-BLK |
| Brand | BLS SUPPLY |
JRC JRC9PSTSR-TD-BLK JRC 9MM 6.5/17″ TB 15R BLK
$779.99
2 in stock






Reviews
There are no reviews yet.