| Weight | 6.0000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.00 × 11.00 × 3.00 in |
| Capacity | 30+1 |
| Barrel Length Range | 7" to 7.99" |
| Barrel Length | 7.50" |
| Weight Range | 5 lbs to 5.99 lbs |
| Stock Material | Polymer |
| Caliber | 223 Wylde |
| FireArm | yes |
| Grips | Mil-Spec |
| Sights | None |
| Stock Finish | Black |
| Action | Semi-Auto |
| UPC | 638457795004 |
| MPN | GL15223SSPBODG/SS |
| Brand | GREAT LAKES FIREARMS |
Great Lakes Firearms GL15223SSPB ODG/SS 223 Wylde 7.50″
$686.99
Out of stock






Reviews
There are no reviews yet.