The Grand Power SP9A3 9mm Luger pistol features a 8″ barrel; M-LOK handguard; 1913 Picatinny rail on receiver and rear for added stock extension. Includes three 30rd magazines.
Grand Power 8588005808538 SP9A3 Stribog 9mm Luger 30+1 8″ Black Threaded Barrel, M-LOK Handguard, Black Aluminum Picatinny Rail Receiver, Rear Picatinny Rail, Black Polymer Grips
$1,059.99
8 in stock
| Weight | 7.8900 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.50 × 12.00 × 4.00 in |
| Caliber | 9mm Luger |
| Capacity | 30+1 |
| Sights | Iron Sights |
| FireArm | yes |
| Barrel Length | 8" |
| Grips | Black Polymer |
| Barrel Length Range | 8" to 8.99" |
| Safety | Ambidextrous Safety Lever |
| Action | Semi-Auto |
| UPC | 8588005808538 |
| MPN | 8588005808538 |
| Brand | Grand Power |






Reviews
There are no reviews yet.