The Grand Power SP9A3G 9mm Luger pistol features a 8″ barrel; M-LOK handguard; ambidextrous safety lever; thread Protector; integrated Iron sights; 1913 Picatinny rail on receiver and PDW Tailhook brace. Includes three 30rd magazines.
Grand Power 810091152867 Stribog SP9A3G 9mm Luger 8″ Black PDW Tailhook Brace
$1,459.99
1 in stock
| Weight | 9.1500 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.50 × 12.00 × 4.20 in |
| Caliber | 9mm Luger |
| Capacity | 30+1 |
| Sights | Iron Sights |
| Stock Material | Polymer |
| FireArm | yes |
| Barrel Length | 8" |
| Grips | Black Polymer |
| Barrel Length Range | 8" to 8.99" |
| Stock Finish | Black |
| Safety | Ambidextrous Safety Lever |
| Action | Semi-Auto |
| UPC | 810091152867 |
| MPN | 810091152867 |
| Brand | Grand Power |






Reviews
There are no reviews yet.