| Weight | 0.0000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.00 × 0.00 × 0.00 in |
| Gauge | 12 Gauge |
| Barrel Length Range | 20" to 20.99" |
| Barrel Length | 20" |
| Stock Finish Group | Brown |
| Weight Range | 6 lbs to 6.99 lbs |
| OAL | 37.50" |
| FireArm | yes |
| Capacity | 2rd |
| Stock Description | Fixed |
| Weight | 6.50 lbs |
| Sights | Bead Front |
| Action | Break Open |
| Barrel Description | Side By Side |
| UPC | 643477864333 |
| MPN | GF12SXS20 |
| Brand | GFORCE ARMS |
Gforce Arms GF12SXS20 12 Gauge Break Open 2rd 20″ Side By Side Barrel, Fixed Walnut Wood Stock
$566.99
Out of stock






Reviews
There are no reviews yet.