| Weight | 0.8500 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.20 × 2.50 × 1.50 in |
| HazAir | Yes |
| FireArm | No |
| Bullet Weight | 190 gr |
| Boxes Per Case | 25 |
| Rounds Per Box | 20 |
| Caliber | 10mm |
| UPC | 758381722584 |
| MPN | 10MM190SCVFNCD |
| Brand | FORT SCOTT MUNITIONS |
Fort Scott Munitions 10MM190SCVFNCD Claw Defense 10mm 190gr 20 Per Box/25 Case
$24.99
48 in stock






Reviews
There are no reviews yet.