| Weight | 8.4500 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34.00 × 5.60 × 4.40 in |
| Receiver Description | Optic Ready |
| Barrel Length | 16.50" |
| FireArm | No |
| Twist | 1:7" |
| Caliber | 5.56x45mm NATO |
| Handguards | M-LOK |
| UPC | 850017078666 |
| MPN | RPTR-001 |
| Brand | FIGHTLITE INDUSTRIES |
Fightlite Industries RPTR-001 Raptor Belt 5.56x45mm NATO 16.50″ M-LOK Handguard
$4,799.99
Out of stock






Reviews
There are no reviews yet.