| Weight | 8.5000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.70 × 9.00 × 3.50 in |
| FireArm | yes |
| Capacity | 5+1 |
| Receiver Material | Aluminum |
| Caliber | 350 Legend |
| Metal Finish Group | Blued/Black |
| Stock Finish Group | Black |
| Sights | None |
| Barrel Length Range | 16" to 16.99" |
| Barrel Length | 16" |
| UPC | 810035756427 |
| MPN | DB1718T002 |
| Brand | Diamondback |
Diamondback DB1718T002 DB15 350 Legend 5+1 Black Cerakote Picatinny Rail Aluminum Receiver, M-LOK Handguard, Synthetic Stock
$697.99
47 in stock






Reviews
There are no reviews yet.